برگزاری همایش بیمه های اتکایی با حضور بیمه گران خارجی

برگزاری همایش بیمه های اتکایی با حضور بیمه گران خارجی

 همایش بیمه های اتکایی با حضور مدیران شرکت های بیمه خارجی و کارشناسان اتکایی شرکت های بیمه ایرانی برگزار شد.

به گزارش  فارس، همایش بیمه های اتکایی به همت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با حضور بیمه گران بین المللی صبح امروز در محل پژوهشکده بیمه آغاز شد.

در این سمینار آموزشی پیرامون مسائل حوزه بیمه های اتکایی و تحلیل بازار ایران و جهان بحث و بررسی صورت خواهد گرفت. همچنین شرکت کارگزاری بیمه ناسکو (Nasco) که از جمله مهمترین کارگزاران بیمه ای دنیا محسوب می شود در این سمینار حضور داشته و مدیر اجرایی و برخی مدیران منطقه ای این شرکت به سخنرانی در تبادل تجارب خود خواهند پرداخت.

همچنین برخی معاونان فنی شرکت های بیمه و مسئولان بیمه های اتکایی شرکت های بیمه داخلی در این جلسه حضور دارند.

این گزارش حاکی است شرکت کارگزاری ناسکو که از سال 1969 در کشورهای انگلستان، فرانسه، قبرس، ترکیه، امارات، عربستان، عراق و شرق دور به فعالیت بیمه گری اتکایی، بیمه مستقیم و واسطه گری بیمه ای می پردازد پس از بهبود شرایط سیاسی کشور در یک سال اخیر مجدداً برای همکاری بیمه ای با جمهوری اسلامی ایران اعلام آمادگی کرده است و در واقع این سمینار زمینه ای برای آغاز مجدد فعالیت مشترک محسوب می شود. همچنین شرکت Partner RE که در سالهای اخیر جزو 10 شرکت برتر بیمه اتکایی دنیا قرار داشته به عنوان دیگر شرکت کننده در این سمینار به بیان مسائل بازار بیمه اتکایی برای کارشناسان بیمه ایرانی می پردازد.

این گزارش می افزاید: پیش بینی می شود با توجه به کاهش تحریم ها علیه کشور فعالیت بیمه ای ایران در سطح بین المللی افزایش یابد که این تکلیف قانونی در برنامه پنجم توسعه مورد تأکید قرار گرفته است.

.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)