بیمه مسافرت خارج کشور

مزایای بیمه مسافران عازم به خارج از کشور


اشخاصی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند تحت پوشش بیمه قرار می دهد و اعتبار آن در خارج از کشور بوده و کلیه خدمات موضوع این بیمه نامه با توجه به قرارداد و مطابق با شرایط عمومی توسط شبکه بین المللی شرکت کمک رسانی آکسا تضمین و ارائه می گردد . همچنین خسارتهای وارده در محل و به ارز قابل پرداخت می باشد.

مزایای بیمه نامه مسافرت به خارج از کشور با احتساب موارد استثنائات و شرایط مندرج در بیمه نامه عبارتند از :

- پرداخت هزینه های درمانی ، جراحی ، داروخانه و بیمارستان جهت حوادث و بیماریهایی که در طول مسافرت بروز نماید معمولا تا مبلغ 50.000 یورو
- پرداخت هزینه های فوریتهای دندانپزشکی تا مبلغ 150یوروبیمه آکسا
- پذیرش و انتقال پزشکی به نزدیکترین بیمارستان و یا بازگرداندن بیمار به ایران تحت نظارت پزشکی
- پرداخت هزینه های دعاوی حقوقی تا 1000 یورو طبق شرایط بیمه نامه
- راهنمایی و کمک رسانی در سرقت یا مفقود شدن مدارک مسافرتی
- بازگرداندن کودکان به ایران در صورت فوت یا بستری شدن بیمه شده
- بازگرداندن جسد به ایران در صورت فوت بیمه شده در طول مسافرت
- پرداخت هزینه های عزیمت همراه به بالین بیمه شده بستری در بیمارستان
- انتقال پیامهای فوری و اضطراری بیمه شده
- ارسال دارو از کشور مبدا به کشوری که بیمه شده در آن بستری است .
- بازگشت پیش بینی نشده به دلیل مسائل پزشکی یا بیماری بستگان بیمه شده در صورتیکه نتواند از بلیط اولیه جهت بازگشت استفاده نماید .
- استرداد بار مسافر در صورت فقدان یا اشتباه مسیر بار ( چنانچه بار کنترل شده مسافر تا 12 ساعت به بیمه شده تحویل نگردد ، هزینه خریدهای اضطراری تا مبلغ 200 یورو و در صورتیکه این تاخیر به بیش از 48 ساعت منجر شود حداکثر تا مبلغ 800 یورو)
- در صورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن مدارک مهم مسافرتی از قبیل گذرنامه ، ویزا و... ارائه اطلاعات لازم در مورد چگونگی اقدامهای قانونی برای جایگزینی آنها.
- پرداخت هزینه های دیدار اضطراری هر فرد به درخواست بیمه گذار از مبدا ایران شامل یک فقره بلیط دو طرفه و مخارج اقامت تا سقف روزانه 60 یورو برای حداکثر 15 روز متوالی (مشروز بر آنکه بیمه گذار بیش از 10 روز متوالی در بیمارستان بستری شود) . مسافرانی که قصد خروج از کشور را دارند، می توانند با آرامش و بدون دغدغه های جانبی، از سفر خود لذت ببرند.

 

صدور اینترنتی بیمه نامه

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)